| ♥MarOtravitoR♥ a întrebat:

Care credeti ca este cel/cea mai de treaba user/userita de pe TPU?batting eyelashes whistling

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

Bacemi si Brigaelabig grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nony, ursulika, Flav, Bro, Carmen, monyk, noname etchee hee

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt prea multi utilizatori, pe care ii indragesc, ii respect si ii apreciez, n-as putea sa aleg doar unul singur. O sa-i numesc doar pe cativa, si imi cer anticipat scuze, fata de toti ceilalti, numele carora n-o sa mentionez (asta nu inseamna, ca v-am uitat, va apreciez pe toti): mariana, ioandelasal, constantaproca, Elianna, bacemi, Gabrielă, Brigaela, mira, Arthur, luciana, Dan, JeSsYkA, onutzu™, ursulika, BRO, Roby67, anad, BlackAndWhite, Zbenguici, micurutza2005, aqualuna, gbrltdr, kiss1, Legiuitoarea, mumoasa, elena, Flav, Sol, Abh, Derye!, Oana, baru, Gânduri albe, vlad_bv, Paul27, kongeriket, Brotacelu, Dragalasul, Carmen, monyk, Silvia, Malvina, Katya, M. S., EUSIATIT, AlanTigergerid, marrr, cristi202, Dany (ordinea n-are nici o relevanta) si multi, multi altii...si nu in ultimul rand - RalucaTPUro. big grin

| Bacemi a răspuns:

G00dg1rl.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Inafara de UH?smughee hee
EUlaughingrolling on the floor...glm oh go on trebuie sa ma gandesch si'ti zic mai incolowinking
Byewave:*

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da' eu ce am ca n'am intzeles? raised eyebrows rolling eyes
ma rog.gata m-am gandit si chiar daca nu imi mai dai funda [ :X ] cei mai de trebuie user is toti in afara de SupraDozaDeVise[ mai mult glm decith advbatting eyelashes ] si de florynnaa [ 100% advwinking, serios, nu mint, spun adv, chiar, este real, fiti si voi de acord! whistling ]

| Anemona a răspuns:

Eu suntsmug. de fapt cei mai de treaba mi se par ☼loli☼ cristacheceliute hamsterx. ei m-au ajutat cel mai multbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Inafara de trafic de mentosane!