| Mopmop a întrebat:

Cu ocazia zilei de 8 Martie vreau sa urez tuturor Femeilor si Mamelor un sincer si cald La Multi Ani!
Aditional sa cer scuze acelora dintre voi care au, au avut si din pacate vor avea de suferit din cauza anumitor"barbati"(un gand pozitiv si o rugaciune in eter!)

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Multumesc!
Nu ma incadrez in categoria mentionata de tine, din fericire, dar sunt destul de multe femei care au trecut prin experiente neplacute, iar unele fara niciun motiv.Sa speram ca au avut si au in continuare puterea sa treaca peste...
Se apreciaza gestul tau.
O zi frumoasa si tie!

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cool,ultimă parte a fost fain
Unii nu se pot numi bărbați, sunt tomberoane umane, jigodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ce sunt alea,, jigodi,,?

| Mopmop explică (pentru anonim_4396):

Jigodie, jigodii. Persoane cu un caracter infect, fara educatie si fara compasiune. Cred ca este o extensie plecata de la o boala. ( o explicatie din ceea ce imi amintesc fara a da search pe Google)