| anonim_4396 a întrebat:

Am o Dilema :
8 Martie e ziua femeilor, a fetelor sau a mamelor?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

A tuturor.

| Adry05 a răspuns:

Femeilor, unde oricum se includ si mamele.

| Shammal a răspuns:

Cand eram eu mai mic pe 8 martie se sarbatorea ziua mamei, astazi se sarbatoreste ziua internationala a femeii.

| corbulalbrosu a răspuns:

8 Martie reprezinta Ziua internationala a tuturor femeilor din intreaga lume. big grin

| BlackRose03 a răspuns:

E ziua tuturor persoanelor de sex feminin, in special a mamelor.

Răspuns utilizator avertizat
| dianainsta01 a răspuns:

A mamelor si a femeilorlaughing

| Tpufan123 a răspuns:

Este ziua a tot ce ai menționat mai sus.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

E ziua persoanelor de sex feminin, cel mai probabil.

| CocaColaRO a răspuns:

Buna Anastasia, sunt dornic sa-ti raspund la aceasta intrebare.Chiar ieri am vizualizat o intrebare de acest gen insa nu am raspuns din mai multe motive. Oricum este ziua persoanelor feminine, nu conteaza ce varsta are, trebuie sa daruim acest timp persoanelor de sex feminin deoarece sunt(eti) importante pentru noi, si nu numai pentru barbati, si pentru copii.

Cu aceasta ocazie de 8 Martie, iti urez la multi ani :*