| Alex_9605 a întrebat:

Cum aleg Google ca pagina de start la Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

Dai clic pe Tools dupa pe options si unde scrie Home page stergi tot ce e scris acolo si scrii: http://www.google.ro si dai Ok

88 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce limba ai internetul eu il am in romana. Te duci pe Google si mai jos arata ceva de genul adauga ca pagina de cautare principala apesi pe el iti apare o fereastra pe ecran dai sa se activeze si imediat ai reusit. Si eu am fost in dilema asta. Sper ca team putut ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tools-options-main-homepage

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e in romanada click pe unelte si mai jos putin iti spune pagina de start care o ai si o poti modifica bagi acolo www.google.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tools unde se afla ca nu vad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrie tools?
ca si eu vreau tot asa
sa fie

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna alex! este chiar simplu! cauti pe google la pagini de pornire si iti va da unul dintre si-teuri raspunsul!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la instrumunte, apoi la optiuni internet si poorma dai sa scrii adresa favorita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si toolsu unde e?cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Vrei sa ne cunoastem? Eu sunt Alexia am 19 ani si imi place numele Alex...de ai vrea sa vorbim da-mi raspunsul aici si iti voi da id meu... pup la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba unde e tools asta ca am o problema la el si nu stiu cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

Alte răspunsuri