| gimee a întrebat:

Cum ar reactiona familia voastra daca ati deveni vedete?

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Depinde ce fel de vedeta, daca esti o vedeta respectata si iubita de catre alte persoane atunci cred ca familia ar fi mandra.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce legatura are parerea familie intr-o problema de talent, si categoria unde ai postat intrebarea?

| gemeni6226 a răspuns:

Toata lumea ar fi mindra de mine.Am citit aici ca vedeta respectata si iubita. Apoi mi-ar ajunge sa fiu respectata pentru ca gusturile difera si in mod sigur o vedeta rock nu va fi iubita de un manelist precum nici o vedeta manelista nu va fi iubita de un fan rock.(asta ca exemplu dar as putea da multe)