| anonim_4396 a întrebat:

Cum ai reactiona daca ai deveni vedeta peste noapte?

Răspuns Câştigător
| okya a răspuns:

Nu as reactiona in niciun felstraight face

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca as fi vedeta tot pe camion m-as baga, investesc bani intr-o minifirma cu vreo 5 autotrenuri apoi intru si eu ca sofer cu un coleg si cativa angajati iar dupa aia raman la birou cand ma satur de drum.

| niku93 a răspuns:

Ppshh, eu sunt vedeta de cand ma stiu.

| Aleqa a răspuns:

Ce pot spune. E imposibil.

Dar totusi. As fi happy.

| FadetoBlack a răspuns:

Nicicum, mi-aş dori viaţa înapoi puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aş ţine un discurs de mulţumire, în care i-aş mulţumi în special, persoanei mele.

| Adelina004 a răspuns:

Waw asta sunt eu? laughing

| IngerG a răspuns:

M-as bucura. M-as m-ai gandii si la responsabilitatile pe care o sa le am.

| Ramo_9946 a răspuns:

As fi foarte bucuroasalove struckhappy
Mereu visez asta,as vrea sa fiu modelwhistling sau o actrita.M-as bucura mult,le-as multumi parintilor ca exist,ca sunt frumoasa si i-as multumi lui Dumnezeu ca am talent pentru asa ceva.
Si din banii pe care i-as castiga,as ajuta multi oameni saraci, mi-as ajuta familia, as face acte caritabile, si mi-as lua multe haine si m-as rafata in toate felurilewinking
Dar as ramane aceeasi persoana care am fost si inainte, nu m-ar schimba banii si nici celebritateahappy

| homosapienbone a răspuns:

Mi-as vinde hainele pe care le-am purtat la preturi imense (ca doar ar fi fost purtate de-o vedeta!) si as pastra banii. Statutul de vedeta nu presupune musai sa ai bani multi. Insa daca as face si multi bani as face acte caritabile unor persoane care au intr-adevar nevoie de bani.

| catalinrap a răspuns:

Cu ctrllaughing)