| Pufuh a întrebat:

Care este vedete voastra preferata? dau funda...:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga:X!

15 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Vedeta mea preferata este Lady Gaga

Stefan
| Stefan a răspuns:

Andra este vedeta mea preferata, are o voce inconfundabila ce transmite emotie si profunzime.

| Adina a răspuns:

Din Romania: Adela Popescu.
Si din afara tarii: Rihannabatting eyelashes

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai vedeta mea prefereata la ce te referi? pai Justin biber, lady gaga, myley ciryus funda?

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Jared Letobatting eyelashes

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Vad raspunsurile de mai jos si ma minunez...Cyrus,Bieber,Rihanna?!?! wtf?!

Vedetele mele favorite:Guess Who, Spike, Nimeni Altu, Ombladon, FreakaDaDisk, Cheloo, Cabron, Anonim, Uzzi, Mircea Badea, Shobby, Sisu.

| εмiLч97 a răspuns:

Sincera sa fiu nu am preferinte...Ma rog sunt unele vedete (fete) de unde ma inspir cum sa ma imbrac, coafura si machiaj:
-fete: Kristen Stewart, Andra, Demi Lovato, Selena Gomez, Inna
La baieti felul cum joaca, cum se poarta cu o fata, vestimentatia si coafura:
-baieti: Robert Pattinson, Taylor Lautner, Cole & Dylan Sprouse,
Garrett Hedlund (din Tron mostenirea)
Tie? :-)

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Pai...vedetele mele sunt:
-Selena Gomez
- Demi Lovato
- Florencia Bertotti(Nini)
- Federico Amador
- Shakira

Nu cersesc funda(de data asta laughing ), dar totusi sper sa-mi dai.winking

| ßarbie a răspuns:

Multee

| cutzu35 a răspuns:

Lady gaga :X

| JohnnyJohnny a răspuns:

Cred ca vedeta ta preferata estelaughing))salam dupa cum scrii

| Balonas98 a răspuns:

Mai multe, nu am numai una
cody simpson
miley cyrus
justin bieber
selena gomez
beyonce
sakira
ke$a
bosson
rihanna

| Balonas98 a răspuns:

Rihanna
cody simpson
miley cyrus
sakira
beyonce
...mai multe

| ThisIsSoartaaaaa a răspuns:

De muzica: Inna si Dan Balan. De filme: Steven Segal, Cicki Cean. De reality show: Dan Negru, Razvan si Dani