| Superior a întrebat:

Cum arata desktopul vostru?
Cate taburi tineti deschise pe browser?
http://imgur.com/a/mdAe9

71 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Momentan 6.
TPU, Twitter, 2 de Youtube, Google Search si Reddit.

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Justin Bieber...fix aia mi-a sarit in ochi. LOL

| Superior explică (pentru syd):

Ahm.....cool

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru syd):

Ce Windows e ala?

| syd a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

7?

| Superior explică (pentru Cinevacatoatalumea):

XP sau 98. si....ahm...inca e foarte cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.imgur.com/a/OwpZd

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Deci...al tau seama cel mai mult cu al meu.
Singurul meu joc cu stroy din PC acum este Ghost Recon Wild Lands... pentru ca am dat reinstall la windows acum o saptamana si nu am avut timp.

| RAY a răspuns (pentru syd):

Windows xp?

| Bacemi a răspuns:

Http://imgur.com/a/dTBVP

De obicei țin deschise 3 - 4 tab-uri (Facebook, TPU, Youtube + GSP sau altceva). Când distribui ceva pe grupuri mă duc la 6 - 7 odată.

| syd a răspuns (pentru RAY):

E win7. xp nu arata asa. si oricum cine ar mai folosi xp pe un terminal conectat la net, din moment ce nu mai are technical support. sau fuckin 98?

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Vezi ca asta încetinește cand intra in windows sa ai atatea chesti pe desktop

| RAY a răspuns (pentru syd):

Am clienti care folosesc xp si in anul 2017 sa stii, pentru Facebook, filme, muzica e bun si windows xp

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Nu are ce să încetinească mare lucru. Nu consum resurse așa multe. Nu folosesc calculatorul pentru jocuri. Încurcă puțin când fac editare, dar de obicei lucrez de la servici treaba asta, deci e în regulă. Acasă folosesc PC-ul mai mult pentru citit articole și văzut documentare. Mă ajută să le am pe toate în ochi pentru situațiile în care simt nevoia să fac zoom out, să îmi stabilesc următoarele obiective.

| Bacemi a răspuns:

Shhh laughing

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Si eu la fel, nu suport sa caut totul asa ca pun pe desktop ce ma interesează

| RAY a răspuns (pentru Bacemi):

Zi mersy ca nu lucru la Microsoft ca isi facem dosar pentru folosirea ilegala a unei copi de windows piratat

| Superior explică (pentru RAY):

De parca ar merita 600-700 un windows... windowsul e popular datorita pirateriei, astfel, sa zicem ca esti mai saracut, si iti iei PC de 2000 de lei, mai dai si bani pe windows? Linux si te descruci cu el foarte ok.

| syd a răspuns (pentru RAY):

E bun daca nu esti conectat la net. altfel bafta cu malware.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior explică (pentru KoroSensei):

Overwatch,LOL si CSGO Player,fan Resident Evil,fain asa happy
Da nu vad pe nimeni care sa aiba browser Opera sad (in opinia mea cel mai tare dintre toate, si cel mai frumos la interfata grafica, mai nou, dupa cum vezi, pe partea stanga au adaugat un tab de unde deschid whatsup si messenger si altelele).

Răspuns utilizator avertizat
| Superior explică (pentru KoroSensei):

Comdodo am auzit, Tor mi-e frica happy
Da chiar, ce componente ai? Din ce am vazut ai laptop.