| Superior a întrebat:

Cum arata desktopul vostru?
Cate taburi tineti deschise pe browser?
http://imgur.com/a/mdAe9

71 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://imgur.com/kHyXdu4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cine naiba mai foloseste winamp?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru anonim_4396):

Tell me your secret. 0_0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Sunt o persoana foarte organizata in general. Urasc sa am dex/ul plin de rahaturi. Le am in foldere la locul lor.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru KoroSensei):

Toti au lasat CS 1.6 in urma. :'(

| RAY a răspuns (pentru syd):

Eu am stat anii de zile pe xp si n-am avut probleme cu el, nici pe 10 nu am antivirus are el unul dar banuiesc ca e slabut, daca ai habar nu te virusezi

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Lui i apare mereu eu must activate windows now are mast later ceea ce enervant, sunt si modalitati legale daca te duce capu

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu si pe unde merg tot winamp le pun, m-am obisnuit cu el

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E bun avg de ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru KoroSensei):

Hmm, n-am inteles ultima parte si nici nu cred ca vreau s-o inteleg.

| Superior explică (pentru RAY):

Windows Key Activater Free? XD

| syd a răspuns (pentru RAY):

Si eu am stat pana in 2014 cand a incetat sa primeasca update-uri. nici eu nu am folosit niciodata antivirus.

| RAY a răspuns (pentru KoroSensei):

Si eu pana in 2015 am folosit windows xp si nu am avut probleme cu el, apoi mi-am luat Dell am bagat windows 7 apoi asta din decembrie windows 10, asta merge doar pe 10, primul pc avea 40 de gb il foloseam doar pentru TPU, muzica, filme atat, numa pe pc urii la mana a doua am mers vreo 5 anii, nu am avut probleme cu ele, eu la scoala ma jucam printul din presia in generala, nu folosesc multi desktop

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nu aia e piraterie

| RAY a răspuns (pentru syd):

Sa fim seriosi cati au dat drumul la update-uri, majoritatea au piratat, nici in vise nu au ca e copie piratata, nici eu nu am deci e cu licența nu vad de ce sa pierd timpul cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa http://imgur.com/IuBbGc6

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Ha ha! KoroSensei joaca StarCraft II. Si e si fan Anime. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

De ce dracului ti-ar fi frica de Tor?:)))))))
http://i.imgur.com/uvBYJxM.png - Il folosesc de 2 ani si n-am patit nimic.

| syd a răspuns (pentru WithinShadows00):

Accept doar sc1. ia-l tu de vrei.

| Nemessys a răspuns:

Https://gyazo.com/1725662a61139def36ccd2ca3f3389cf

https://gyazo.com/83659436982bce710316dec17674fc9d

Greu de crezut ca imi place curatenia, nu? rolling on the floor) Macar in pc sa fie curat daca nu in camera. rolling on the floor)

Ce ar fi sa punem si poza cu setup-urile noastre xD rolling on the floor rolling on the floor

| D3I3 a răspuns:

Sincer, în acest moment țin 2 tab-uri deschise » un jco online și TPU :D Nu țin multe deschise, mă încurc și mă enervez. Dacă țin 4-5, deja e prea mult.
Nu sunt ca un om normal, nu am jocuri instalate sau ceva =)))
http://i.imgur.com/sNGo911.png
*pentru persoanele ce se înterabă de ce unele chestii sunt în ruă, este pentru că efectiv când a venit de la tipu' care repară pc-ul de viruși( am uitat cum se numește) mi s-a setat în rusă și nah. =))

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Esti pe drugs-mode azi?

| LoveSleep a răspuns (pentru KoroSensei):

Dota, CS GO, Lol, la ce te bat?

| WithinShadows00 a răspuns (pentru syd):

Si SC1 joaca destui acum. A fost relansat in forma Remastered.winking

| Sn4k3 a răspuns:

Http://imgur.com/a/inI2U
Tab doar TPU si un forum acum.

| Superior explică (pentru LoveSleep):

Te bat eu la CSGO, nu de alta dar am 144hz happy

Răspuns utilizator avertizat