| Dove a întrebat:

Cum credeti ca Connect-R canta mai bine in romana sau in engleza? Eu cred ca in romana canta mai bine in engleza cred ca suna mult mai nasol.

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Connect-R imi place f mult si m'i se pare ca are o voce superba si nu mi s'ar parea ca ar canta mai urat in alta limba.parerea meaconfused

4 răspunsuri:
| AnDa_9883 a răspuns:

Mie mi se pare ca canta foarte bine si in romana si in engleza. Dar fiecare cu parerea luibig grinPapa

| Adyr0 a răspuns:

Ala care cata pe nas laughing, de se crede jamaican, ma bufneste rasul cand il aud.

| Simona a răspuns:

Canta extraordinar de bine. iubesc melodiile lui

| Razvan a răspuns:

Nu imi place Connect-R ca artist. Dar ca om il apreciez pentru curajul de care a dat dovada cand a recunoscut ca e rrom si se mandreste cu asta.Bravo luiwinking