| cristiancosmin a întrebat:

Cum fac mamudele pe farmerama cu Cheat Engine 5.6.1.Dau funda...

42 răspunsuri:
| WWWfarmeramaRO a răspuns:

Primeşti: 1000 Mamudele pe SMS pentru doar 1, 20 €!
20000 Gologani
Trimite doar: BIG 6646031

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6646031

OFERTA 2011 MERGE 100% AM DAT SI EU!
O sa primesti sms inapoi cu un cod si o sa iti zica ce trebuie facut cu el! bft www.farmerama.ro! OFFERTA 2011

| WWWfarmeramaRO a răspuns:

Primeşti: 1000 Mamudele pe SMS pentru doar 1, 20 €!
20000 Gologani
Trimite doar: BIG 6646031

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6646031

OFERTA 2011 MERGE 100% AM DAT SI EU!
O sa primesti sms inapoi cu un cod si o sa iti zica ce trebuie facut cu el! bft www.farmerama.ro! OFFERTA 2011

| kups a răspuns:

BIG 30992927 sms la 7465 sau la 1395 si iei 100 de mamudele si 100 de stelute cu 50 centi nici 1 euro, nu mai fiti tarani asa pentru 1 euro stati sa va chinuiti sa faceti 100 stelute o luna, incercati mai repede codul e valabil pana in octombrie 2011 ca sa se stie!

| bogdanraul a răspuns:

Exista cheaturi,orice joc in lumea aste indiferent in ce tara au si cheaturi=coduri,nu va luati dupa toata lumea ca trimite la nu stiu ce numar,sau sa scrii user si parola si mama m***,daca vrei sa ai bani trebuie sa platesti in jocu asta,,sincer va spun dai 6E,orange,vodf,cosmote si orice alte retea, trimte un mesaj la numar 7465 ,, BIG 9232653 ,, asa sa scrietei exact cu spatiu intre big si restul cifrelor,dupa ce trimiteti mesajul veti primi un cod unde il veti baga in Farmerama in coltul din dreapta al ecranului,la semnu intrebari si exclamari - pagina de stiri-codul de bare dupa care iti apare o fereastra si bagi codul acela care il vei primi,dupa care ai 999.999.999 galbeni, 999.999.999 coins, apa infinita , balegar infinit,1.000 stelute,1.000 super compost...iar daca nu aveti atat credit pentru 2 euro trimiteti la nr 1395 ,, BIG 9232659 ,, si aveti doar 10.000 din fiecare si 200 stelute si 200 super compost ...nu va obliga nimeni sa ma credeti dar incercati si ati sa vedeti.mersi fain

| baros a răspuns:

Incercati cu famerama hack 1. 2 dar va garantez ca nu va merge nici mie nu mi-a mers va trebuie windous instaler 3. 1 si net framework 4

| allforgames a răspuns:

Plz am nev si eu d mamudele id: vlad_andrei76

| allforgames a răspuns:

Plz ajuta-ma si p mine cu manudele id: vlad_andrei76

| Ionutz_Maddallyn_1997 a răspuns:

Ma fratilor parola la orice hack o gasiti intr-un fisier mic de langa hack(readme)acolo va da un link ii dati copy si o puneti pe google dati cautare si trebuie sa fie in prima sau a doua acolo asteptati si va va scrie show password pana cand se face verde dati pe el si va apare parola o puneti la hack si o sa mearga eu am de pe mydownstore si am bagat deja 1 milion de mamudele si mai pot inca sa bag si nu e detectabil de administratori

| masterabc a răspuns:

Nu e ala codu la farmerama hack v1. 2

| cosminovici11 a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi spui care este parola de la farmerama hack 5.0 la inceput imi spune:Introduce-ti parola de la fisierul scriptat:Farmerama Hack 5.0. Terog spunemeo daca tot il ai

| razboinicul33 a răspuns:

Cine are site-uri cu hackuri de la farmerama si cu parolele raspundeti-mi va rog

| alinnicolae2002 a răspuns:

Imi bagi si mie mamudele pls id alin_nicolae2001 pls ionutz_madalyn_1997