| StoicaAndi a întrebat:

Cum folosesc Cheat Engine pentru farmerama ca sa iau mamudele sau gologani dar sa-mi explice de farmerama nu de alte jocuri

Răspuns Câştigător
| AspeedW a răspuns:

Da nu te-am jignit am dat un exemplu (care eram eu big grin) dar daca team jignit SCUZE

3 răspunsuri:
| StoicaAndi explică:

AsspeedW dc ma jignesti am pus intrebare doar zici ca e see hack siti dadeam funda dar asa nu-ti mai dau

| YoYoLicious a răspuns:

Eu nu stiu d-astea, dar nu-mi dai si mie numele tau de la farmerama sa te bag la vecini?laughing)

| AspeedW a răspuns:

Cheat Engine e doar See Hack adica iti arata ca ai 10000000000 gologani da tu ai 15