| duk a întrebat:

Cum imi aflu si eu numarul meu de cosmote?

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Suni pe un prieten, iar numarul tau se va afisa pe telefonul lui.

| nyko06 a răspuns:

Poate te ajuta, nu ai spus daca e cartela sau abonament http://www.cosmote.ro/ro/default.aspx?ns=-10000

| nyko06 a răspuns:

Sau mai simplu cum a spus NOname happy.

| คиค a răspuns:

NU am o idee mai buna...
Apeleaza si tu 133 asculti, si urmezi instructiunile.

| TheKiller a răspuns:

Suna la 1234 apasa tasta 1 apoi tasta 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu nr meu d cosmote

Alte răspunsuri
| Yng a răspuns:

Suni la 1234 si apesi tastele 1, 1 si 4 si iti vei afla nr

| xDavidx a răspuns:

Salut! Daca doresti sa afli numarul de telefon la cosmote poti proceda astfel:
Cum aflu numarul de telefon al cartelei mele preplatite Cosmote?

- Apeleaza utilizand respectiva cartela preplatita la numarul gratuit 1234, tasta 1 pentru limba romana, tasta 1 pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau si tasta 4 pentru a afla numarul tau de telefon;
- Apeleaza numarul de telefon al altei persoane si vizualizeaza numarul propriu de telefon care se va afisa;
- Consulta pachetul cartelei; numarul de telefon figureaza pe acesta.

Sper ca te-am ajutat. Succes!

| Stroe_Claudiu_Marius_1971 a răspuns:

Tu stai si o sugi lake flausat

| R3zZ a răspuns:

Suni la 1234 si apoi e usor

Alte răspunsuri
| Negoita_Razvan_1984 a răspuns (pentru NOname):

Dar daca nu ai avea abonament pe el?

| Tyby1234567890 a răspuns:

Suni la 1234... dupa aia apesi 1, 1, 5, 1
Succes. sper ca am ajutat.

| Tyby1234567890 a răspuns:

Suni la 1234. dupa aia apesi 1, 1, 5, 1 succes sper ca am ajutat. big grin

| PavelAdrian a răspuns:

| ProSenSe a răspuns:

Suni la 1234, apesi 1, 1, 5, 1 si til spune, daca vrei sa repete apesi din nou 1

| alex21andru a răspuns:

Aum depinde si eu am abonament si vreau sa gasesc de pe un site web