| Fiona35 a întrebat:

Cum mi-as putea dezvolta personalitatea?

Răspuns Câştigător
| Alexstrasza a răspuns:

Buna!

Incepi prin a face cat mai multe lucruri, apoi vezi care din ele iti place, apoi le dezvolti.

Incearca niste teste de personalitate si vezi ce raspunsuri obtii, daca nu iti plac, incearca sa te schimbi.

Ofera-ti mai mult timp sa te cunosti, sa te dezvolti si sa te schimbi in ceea ce doresti sa fii.

Bafta!

4 răspunsuri:
| HiddenWorld a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere.În general oamenii îsi conturează personalitatea în perioada adolescenței.Pentru o dezvoltare bună e recomandat să citeşti, să ai unul sau mai multe hobby-uri etc.Fiecare om are personalitate, depinde din ce punct de vedere vrei să ti-o dezvolți.

| drogh a răspuns:

Fa cat mai multe lucruri care sa te poata dezvolta.Comunica cu persoane, citeste carti interesante, fii cat mai deschisa.Fa tot felul de teste de cultura generala, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod logic şi indubitabil, nu din sfaturile şi spusele altora.

| andrei1237 a răspuns:

Incearca sa veghezi asupra carierei tale.