| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Cum pot castiga un iphone? Este un concurs nou?

13 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Te angajezi, faci banii necesari pentru aifon, iar dupa asta.n-o sa-ti vina sa crezi, IL CUMPERI. Daca iti pui speranta in concursuri castigi la pulivara

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ti-ai luat teapa daca te-ai inscris in vreun concurs.

| urprettynomatterwhat a răspuns:

Giveaway-urile, sunt fake, in special daca sunt de pe site-uri random sau chiar si de pe YouTube. Majoritatea. Nu toate. Dar daca cineva de pe YouTube face un giveaway cu un iPhone 7 plus si 7 nu cred eu ca sunt tocmai reale. (In special daca vin de la un copil de 10 ani no hate) happy

Incearca sa strangi bani, fie ca iti ajuti parintii, fie ca plimbi cutu' lu' vecina happy mult noroc!

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu poti laughing adică stim cu totii ca toate aceste concursuri sunt doar vrajeala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie doar sa scrii partikip

| sierra1 a răspuns:

Lucrezi două luni pe post de ceva necalificat (cum altfel) și dai toți banii pe visul tău, un iPhone

| annempx a răspuns:

Pai nu cred ca exista concursuri acum... se anunța concursuri dacă sunt/vor fi. Trebuie sa îl cumperi. Sau dacă vrei (dar durează mult) îți faci abonament la ORANGE și după un an sau ceva de genul Primești un telefon nou gratis, care poate fi și IPhone!

| Xela90 a răspuns:

Andreea da tu cati ani ai?! chiar crezi ca ti-ar da un,, Iphone,, la concurs?! du-te si invata la scoala decat sa crezi ca ti-ar da un iphone la concurs. pa.

| Andreea_Deea_1999_quMo explică (pentru Xela90):

Bine domne, am priceput! Nu trebuie sa-mi mai spui asta! Uita-te mai sus ca mi-au spus deja, si nu mai e nevoie.

| Andreea_Deea_1999_quMo explică (pentru annempx):

Asa este! Am uitat complet de abonament! Atunci imi fac.