| DianaIsHere123 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele pe Facebook sau sa imi adaug porecla? Fuuundaa!

5 răspunsuri:
| AndreiAndrew a răspuns:

Acolo une apesi ca sa te deloghezi un pic mai sus scrie Account Setiing. Apesi acolo si poti sa iti schimbi numele.

| anca377 a răspuns:

Setarile cont si ai nume, parola tu dai pe nume

| Sρטηģєßטɞ a răspuns:

La setari cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta sus ai mai multe optiuni:nume, gaseste prieteni, acasa, si dai la ultima steluta sau ce iti apare. dai clic pe setarile contului si schimbi numele, introduci parola ta de facebook si salvezi

| DanielVălean a răspuns:

Dai pe steluta din dreapta de sus daca facebookul iti este in romana dai pe Setarile Contului iar daca e pe engleza pe Account Setings. Iti apare o lista prima e cea de nume dai editeaza in dreapta iti apar 3 casute in prima scrii numele care vrei sa il ai, in a doua porecla care va aparea in paranteza iar in a treia casuta scrii parola si dai salveaza modificarile. Sper ca te-am ajutat! Bafta!