| nebunatica2967 a întrebat:

Cum poti sa ti rupi piciorul?

Răspuns Câştigător
| Alinaga a răspuns:

Simplu nu ti rupi piciorul dar te duci la grigore alexandrescu si minti ca te doare iti face o radiografie apoi spune ca u e nimic grav si ti l baga in ghips 2 saptamani la mine a mers asa de 6 ori pana cuma in 2 ani jumate aproape 3 ani sa mi dai un mesaj sa mi zici daca ai incercat pup doolce

6 răspunsuri:
| Sshine a răspuns:

Incearca sa faci un flick flack big hug o sa-ti rupi mai mult decat un picior laughing. Intrebarea asta e cam seaca straight face vrei sa faci experiente sau ce? raised eyebrows

| Gaga4u a răspuns:

Cazand de la etajul 1 pe geam.

| DenisaAbdn a răspuns:

Dai cu barda in el. Dar pentru senzatii tari, ti-as recomanda sa ti-le rupi pe amandoua. Convalescenta lunga si grea!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai incercat sa schiezi?

| bogdang a răspuns:

Cu putin ajutor extern: iei o penseta de marime mare si il rogi pe King Kong sa te prinda de picior si sa suceasca la 90 de grade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andraxur, gresit laughing Daca schiezi, iti lasi creierul pe un copac si ajungi de risu' lumii la circotasi laughing