| otostaroto a întrebat:

Cand iti rupi piciorul de unde iti iei scutire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Eu cred ca are de gand sa isi rupa piciorul!laughing

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scutirea o da medicul ortoped care te-a tratat (ti-a pus piciorul in ghips). Numai bine!

| EmaS a răspuns (pentru Ioandelasal):

Eu cred ca are de gand sa isi rupa piciorul!laughing

| MMihai a răspuns:

Scutirile, le dau medicii!

| Felys a răspuns:

De la medicul de familie intotdeauna

| violetajustme a răspuns:

De obicei primesti scutire de la medicul care iti pune piciorul in ghis! daca nu atunci cu foaia de la medicul acesta te duci la medicul tau de familie si iti scrie scutirea medicala
p.s. in cazul in care vrei scutire cel mai bine te duci sa intrebi daca se poate! decat sa apelezi la alte idei laughing