| ::::Diana::::: a întrebat:

Cred ca pare ciudat dar daca iti poti pune piciorul peste cap, ai putea sa-ti rupi gatul? Eu am reusit sa-mi pun piciorul peste cap si nu am patit inca asa ceva. Exista riscul sa se intample?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Daca faci miscarea cu precautie, in mod controlat, fara miscari bruste, nu ti se poate intampla nimic. Ai mobilitate mare daca poti sa faci asa ceva.

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Dca ai incercat si n`ai patit nimic, mai incearca de vreo 10 ori poate ti`l rupi laughing

Baftasmug

| NomberOne a răspuns:

Nu ti-l rupi! fac asta de o gramada de timp si n-am nimic.

| sporadic a răspuns:

laughing cel mult intinzi un ligament, un muschi, nu stiu cum ii zice, dar sunt riscuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei...poti.ai fortat un pic?

| ::::Diana::::: explică:

Hei! Eu nu am pus intrebarea asta ca sa ma luati la misto.straight faceVroiam sa stiu si eu ceva.