| EliteGamerRo a întrebat:

Cum sa am succes in Youtube cu un canal de gaming?

Răspuns Câştigător
| Zuupass a răspuns:

Trebuie sa filmezi HD, sa faci thumbail (miniatura) si sa faci colaborari cu alti youtuberi, eu unul asa faceam cand aveam canal si ma ajuns la 244 de abonati in 3 luni
Iti spun asta desi nu sunt de acord ca la varsta ta sa filmezi, dar ma rog, have fun

4 răspunsuri:
| Lukasz a răspuns:

Sa postezi des, sa filmezi fara bari, sa filmezi HD, sa nu filmezi sa se vada Action Mirilis sus saus alea de la Fraps.Sa postezi macar de 2 ori pe saptamana, sa faci colaborari si multe altele, si vei vedea ca vor aparea rezultate, nu te supara? Dar nu esti prea mic pentru YouTube? Macar asteapta pana la 13, 14 ani pana sa incepi, sfatul meu happy
O zi buna!

| Gonrax a răspuns:

De ce ți-ai face canal de gaming dacă deja sunt atâtea? Fii original.

| EliteGamerRo explică (pentru Lukasz):

Mersi am 12

| Kanpeki a răspuns:

Invata de la cel mai bun - MaxINFINITE.
Basically, ai nevoie de HD, skill si un thumbnail care sa atraga vizionari (dar nu exagera cu emoticoanele...)