| anghelbogdan a întrebat:

Cum se face o fatalitate la mortal kombat >4?dau funda

7 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Iti pui ziare in geam, dai foc la mobila, mazgalesti peretii cu negru, iei tapetul sau razuesti peretii sa se vada si putin caramizi, (ca sa fii in ton cu arena din joc), Dupa care iti rupi tricoul ti l legi la cap tipi si rupi gatu lu mata, tipi din nou, ii scoti coloana vertebrala, tipi iar, si la sfarsit spui cu o voce groasa "FETELITI" si VUALA! ti am explicat, funda acum!

| Roxanne22 a răspuns:

Intri in joc, dai pe PRACTICE apoi tii apasat timp de 15 secunde SPACE si J in acelasi timp si trebuie sa zica unu pe fundaul OUTSTANDING. Apoi iti apare fatality 1 si fatality 2 si le dai ON, iar la sfarsitul jocului apesi simultan Z si T.happy. Fundita?batting eyelashes

| dragos_6114 a răspuns:

Aia care aveti ps si mk9 o sa va spun o fatalitate cu johnny cage tin r1 si l1 apasat si imi aleg butonul x, o patrat si triunghi daca apasati pe x o sa fie grosav dar va las sa incercati

| Astronom14 a răspuns:

Intri in joc si dai la practice si apoi la dificulity novice dar ca sa intri trebuie sa ti apasat simultan Space+j timp de 15 secunde dupa acea iti apare fataliti 1-2 dai ON la care vrei tu si in runda a doua cand spune finish him sau finish her depine daca este fata sau baiat apesi simultan Z+T.

| Astronom14 a răspuns:

Intri in joc si dai la practice si apoi la dificulity novice dar ca sa intri trebuie sa ti apasat simultan Space+j timp de 15 secunde. Dupa acea iti apare fataliti 1-2 dai ON la care vrei tu si in runda a doua cand spune finish him sau finish her depine daca este fata sau baiat apesi simultan Z+T.

| AlexNaruto001 a răspuns (pentru AlexSadik):

Cel mai tare raspuns

| tzytz a răspuns (pentru AlexSadik):

rolling on the floor nu esti normal omule oricum mersi pentu 5 minute de ras laughing)