| MAIA18 a întrebat:

Cum se numește aplicația care localizează persoana respectiva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

GPS si se plateste pe abonament lunar la compania de telefonie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce aplicație minune vorbești?

| Simpatic a răspuns:

Aplicatia care localizeaza persoane prin intermediul unui telefon fara sa fie instalata neaparat intr-un telefon se numeste SeRei apk dar nu au acces la ea decat putiniwinking

nu ai pus o intrebare foarte bine enuntata din care sa ne dam seama la cel fel de localizare a persoanelor te referi, localizare facuta cum? sub forma de filaj, localizare prin camere cu recunoastere faciala? cum?

| VoidEternal a răspuns:

Dacă persoana respectivă ești tu, google maps.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când există Dumnezeu de ce? Crezi că nu este nimeni văzut? De Dumnezeu? Nu știe Dumnezeu ce zace în fie-care dintr noi? La ce folos să-l urmărești pe un un când există Dumnezeu pentru orice făptuiește omul pentru orice intenție are om Pentru orice faptă are omul voi de ce îl subestimați atâta pe Dumnezeu chiar nu-mi pot da seama de unde atâta negare față de Dumnezeu... Ce folos să-l urmăriți pe un om? Unde este încredere Adevărată cu Adevărat?