| Lăcrymioara a întrebat:

Cum sterg emai-urile pe toate de odata? ...ca imi vin multe de la facebook
dau funda

Răspuns Câştigător
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Nu poti toate odata, doar pe rand cate treizeci si ceva.

5 răspunsuri:
| Windswept a răspuns:

Bună. Sub butonul „Delete" vei găsi o căsuță. Dă click pe ea, și după apasă Delete. Ca să nu mai primești atâtea mesaje de la Facebook, schimbă-ți setările contului. Sper că am fost de ajutor.

| lavinusca a răspuns:

Te duci pe yahoo mail si selectezi toate casutele din stanga apoi le dai delete

| Ho1 a răspuns:

Cand intri in email (si acolo sunt link-uri) deasupra este o bara albastara, si pe bara aia este un patratel alb si langa el e scris (sterge). apesi pe patratel si acolo scrie,, selecteaza toate mesajele,, apesi apoi apesi sterge.

| Mangustă a răspuns:

Sub bara aia mov/albastra e o casuta goala, o bifezi pe aia si se vor bifa toate mail-urile de pe pagina respectiva, iar apoi apesi pe desenu cu tomberonul langa care scrie "delete".

| feraryyy78 a răspuns:

Este o casuta deasupra casutei de sters a primului mesaj, dai click pe ea si magie, s-au sters emailurile.