| HappyGirl4 a întrebat:

Cum trimit un link cu melodii pe facebook la un prieten?

4 răspunsuri:
| Melenguesa a răspuns:

Copiezi link-ul (CTRL + C), ii trimiti un mesaj prietenului respectiv cu linkul 'lipit' (CTRL + V)...

| GabiiHaș a răspuns:

Vezi o bara in stanga sus? Langa semnele stanga-dreapta,cand dai inapoi o pagina de la un site,etc? Aceea e bara de link.
Dai clik-stanga pe ea,se face albastra,iar apoi dai clik-dreapta si dai 'Copy'.
Acum te duci la chat unde vorbesti cu prietenul tau,dai clik dreapta si dai 'Paste'. Apoi iti apare link-ul acolo.Dai enter si gata, i'ai trimis link-ul!

Cum a spus si @LyNyEs, in loc de 'Copy' poti da CTRL+C, si in loc de 'Paste' CTRL+V, fara sa mai dai clik dreapta, e mult mai simplu asawinking.
Sper ca te-am ajutat, un an nou fericit!

| GabiiHaș a răspuns:

Aaa,si am uitat sa spun oh go on.
Asta poti sa faci nu numai in cazul link-urilor de la melodii sau pe facebook big grin.
Poti si de la anumite site-uri, sau le poti trimite pe mess, Skype si mult mai multe...

| HappyGirl4 explică:

Nu inteleg, dati-mi un link