| sunkymen a întrebat:

Am o problema. Azi dimineata mi-a trimis un prieten de pe facebook un link si il trimitea intruna si cand am dat click pe el mi s-a salvat o imagine cu o femeie dupa care am sters-o. Dar acum si eu trimit linkurile acestea la toti prietenii din lista mea. Ma rog... nu eu le trimit... se trimit singure adica. Cum as putea sa scap de acest virus. Va rog frumos FUNDA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malwarebytes

| Vegetariana a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dupa un timp s-a oprit singur, insa a durat ceva timp. Incercati sa goliţi memoria cache şi ştergeţi cookie-urile, poate merge.
happy