| Adeniy a întrebat:

Cum va pregatiti de noul an scolar?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! M-am pregatit pentru noul an scolar cumparandu-mi din timp toate rechizitele necesare, pregatindu-mi tinuta pentru prima zi si incepand de vreo doau sapatamni sa recapitulez materia la mate si la fizica pentru BAC.Tu?

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Cat mai mult somn. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trecut ma pregateam sufleteste.

| a răspuns:

Hey! Ma pregatesc de noul an scolar, umplandu-ma de enrgie, rabdare, forta si devotamenthee hee.
Si pe langa astea...cu pixuri cu gel laughing, creioane, carioci, cerate, pensule, tempera, acuarele, caiete, si alte chestii ce imi trebuie la scoala...
Bafta kiss

| wforweirdo a răspuns:

Nu ma pregatesc.