| kidaa a întrebat:

Cum credeti ca va fi noul an scolar?

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Buna! Noul an scolar? Mmm.Cred ca va fi extraordinar! Vom invata multe,un an promitator! O sa fie super! Eu astept sa imi revad iubitii mei colegi,dar o sa-mi fie dor de voi,dragilor, adica normal ca o sa mai intru, e genial situ dar mai raruc in timpu scolii.Un an scolar extraordinar iti doresc! Te pup si iti doresc multe note bunekiss

5 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

O nouă experienţă, mai mult de atât nu pot spune pentru că nu ştiu.
Sayonara!

| Catherine a răspuns:

Ca restul laughing...Amuzanti :X

| KeepCalmAndBeYou a răspuns:

Eu cred ca va fi grozav.(depinde in ce clasa treci) dar oricum toate la timpul lor nu? :X:X:X:X:X

| kjhfasgajhfsaf a răspuns:

Uite asa : copiii nu vor invata, pe profesorii nu o sa-i intereseze findca au salarii de ***** si o sa existe mai multi p****i in Romania! Asa o sa fie!

| nissana a răspuns:

Dupa parerea mea anul scolar va fi foarte frumos cu mici probleme rezolvabile ca de obicei...si foarte scurt