| Amaamarr a întrebat:

Cunoaste cineva un loc în Timisoara unde este nevoie de distribuitor de pliante?

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De ce nu mergi direct la Lidl, Kaufland, Penny din zona ta sa intrebi?

| Amaamarr explică (pentru aditimus):

Pentru că: 1. Angajatii nu au treabă cu aceste informatii.
2. Stau într o zonă centrală. Nu este nevoie de reclamă în plus. Nici măcar eu nu primesc
3. Este mult mai avantajos sa te duci la mici afaceri. Ești plătit bine și nu mergi în turmă. Mai mult decat atât. Ai șanse să pierzi pasul sau să aștepți după alții. ))

| aditimus a răspuns (pentru Amaamarr):

Atunci la Mc Donalds din centru la 4 ore si ai scapat happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este un loc. Primești pliante în poștă? Mergi acolo de unde vin ele.

| oglindasultanului a răspuns:

Magazinele mari, orice oras, ii intrebi pe ei.