| afrodita3333 a întrebat:

Care e treaba cu cei care impart pliante pe strada? Cum poti sa te angajezi ca distribuitor pliante? Te cheama ei cand au nevoie de oameni sau ai un anumit program? Cam cat primesti?

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Ai un anumit interval în care să împarţi un anume număr de pliante.
Pe curând!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu se fac angajari in domeniu.Re prezinti la solicitarea unei anumite firme, esti selectat, iar daca le convine de serviciile tale te v-or contacta la nevoie.