| FreddieM a întrebat:

Daca ai putea deveni foarte bun, la nivel de expert, intr-un anumit domeniu, care ar fi acela?

12 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Limba japoneză.

| Drimmero a răspuns:

Analist sportiv, comentator sportiv, desi as fi preferat sa joc, nu sa comentez.

Domeniu didactic (aici ar intra geografia), dar m-as descurca sa fiu si ghid turistic, dupa pregatiri, bineinteles.

| Celcestietot a răspuns:

In inginerie robotica, dar nu este vorba ca nu poate deveni o anumita persoana experta in ceea ce isi doreste, totul tine de timpul dedicat invatarii acelei profesii in cea mai mare parte.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spionaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domeniu muzical, cântatul

| SilentRain a răspuns:

Cartofi prăjiți, nimeni nu bate la asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns:

La nivel de geniu, altfel nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul.Ce rost mai are dacă devin experta fără sa merit?

| gemeni6226 a răspuns:

La fel de mult ma tenteaza fizica cunatica ca si a fi as in acest dans
https://www.youtube.com/watch?v=8YQM_zfYO7Q

| OldSoul a răspuns:

Psihologia imi pare foarte interesanta si oarecum cred ca incep sa ma descurc, chiar daca nu am studii in domeniul acesta.
E destul de fascinant sa incepi sa intelegi cum gandesc oamenii, si de ce.

| oglindasultanului a răspuns:

Categoria "dragoste & sex"winking eu nu ma uit acolo.