| Gosh. a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a deveni un expert TPU? Sa ai un anumit numar de fundite?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mg are dreptate. Trebuie să dai răspunsuri folositoare în general, să nu insulţi sau să iei în batjocură, bla bla (chiar şi la întrebările absolut stupide de genul "dacă fac baie după x pot rămâne însărcinată?"). Nu e un număr necesar de fundiţe, e după cum consideră adminul.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu iti trebuie un anumit numar de funditse.Mai nou am observat ca la nici doua luni dupa ce ai venit pe site poti sa fii expert daca ai studii in medicina chinezalaughing. Stai calmaoh go on, nu te ajuta la nimic sa fii expertwinking.happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sa ai o activitate bună pe site, să ajuţi persoanele şi să câştigi respectul celorlalţi. Şi sa nu alergi dupa fundiţe ca e bai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ajungi ceva, in speta expert, trebuie sa dai ceva, sa renunti la ceva! In cazul nostru, pentru a deveni expert! trebuie sa renunti la mindrie, demnitate si chiar inteligenta si sa raspunzi unor intrebari care de cele mai multe ori zic ca sint postate de oligofrenici. Daca " dusul " apreciaza, vei primi " fundite " ( bai, ce termen de doi bani...) Sa nu te mire ca raspunzi corect si logic dar raspunsul tau va fi considerat stupid. Asa este aici, primeaza incultura.
Spor la raspunsuri si sa-ti fie mirarea mica!