| plosc a întrebat:

Cum as putea deveni un expert TPU?

Răspuns Câştigător
| IQOnly a răspuns:

Trebuie sa raspunzi foarte mult si cred ca ai putea sa faci o cerere dupa ce ai raspuns la destule intrebari.

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multe raspunsuri ''folositoare'' si raspunsuri'' inteligente'', de asemenea si fundite(insa Raluca si adminii aleg expertii TPU!)cred ca si vechimea conteaza si raspunsurile sa fie cat mai complexe, mai bune!

| elena a răspuns:

@plosc abia a intrat pe TPU si vrei sa ajungi deja Expert?
Ei, sa stii ca mai dureaza, dar asta depinde numai de tine...raspunsuri la intrebarile utilizatorilor cat mai folositoate si inteligente si o activitate continua, chiar zi de zi, cate 2 - 3 ore.
Iti doresc bun venit si as dori, sa ma accepti si sa fiu primul tau prieten!

| vyo a răspuns:

Chear trebuie sa devi expert ca sa raspunzi la niste intrebari?