| DenisaNicoletaG a întrebat:

Daca ar fi dupa voi, ce ati interzice pe lumea asta?

56 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Ai dreptate mare

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Bravo, mulțumesc!

| UneRencontre a răspuns:

Nu ma pot decide intre bani si needucatie...

| ColdHeart a răspuns:

Prostia

| cristi202 a răspuns:

Nimic. In momentul in care as interzice ceva, as fi un dictator. Pentru ca daca un singur lucru poti sa interzici, mai poate exista interdictie si pentru altul/altele. Si atunci as trai pe degeaba. Lumea este frumoasa asa cum e ea, cu bune si cu rele, de ce sa ma bag eu sa rup ceva din ea?

| BogdanBz a răspuns:

As interzice monogamia si gelozia. Am fi cu totii mult mai fericiti si mai impliniti. Nu ne-am inchide intr-o camera si nu am mai sta toata ziua cu ochii lipiti de un monitor/ecran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-as interzice "maimutelor" care dau impresia ca au picat dintr-un avion fix in oras mersul pe trotuar. Poate ca daca li se interzice normalitatea nu se mai arunca in fata masinii si fac imensul efort de a traversa printr-un loc permis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupincuristii, dar ma tem ca moare 99% din genul meu. Ma refer la purtatorii de penis.

| georgyanaaa a răspuns:

Prosti

| YellowAngel a răspuns:

Prostia. Gumesc, adica e nescesar sa o opresti, dar cam imposibil si cred ca multi si-ar dori asta. Mai putin cei care castiga din prosita altora.
Daca e sa ma gandesc la ceva mai realist as opri defrisarile padurilor si uciderea animalelor. Nu o sa fie 100%, dar cel putin in Romania s-a defrisat o groaza.

| Malina2007eli a răspuns:

Eu as interzice prostia pe care o au multi oameni.

| mentholinks a răspuns:

Ortodoxia si religia islamica.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Darkmagic):

Hihih laughing happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

5 pacate, ba.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Carnea de porc, televiziunea sambata (cu exceptia cea de religie), preacurvia, gay (si doar asa)s i as interzice. miluiala popilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As interzice prostia
KABOOM FRATE

| BroPew2017 a răspuns:

As interzice gandirea negativa si lauda

| Darkmagic a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu am glumit pitic. happy
As mai interzice agramatii de pe TPU.
CE e TPU?
Un site unde scrii! big grin
Arati inteligenta prin CE, si prin CUM scrii, alt mod nu exista.
Nu ai "vorbeală", conferinte video sau telepatie.
CE cauta indivizi care se impiedica-n cuvinte, intr-un astfel de mediu?
"Noi suntem destepti!"
"Prietene...ai scris "mi-au", ca pisica, si "te-am"...ca echipa."
"Nu conteaza, merge, sunt inteligent!"

Asa iti place? big grin

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns (pentru emayperritos):

Furturile si crimele sunt deja interzise laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Țigările clar.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Darkmagic):

Pitic? happy
Dap

| DenisaNicoletaG explică (pentru BroPew2017):

Daca interzici gandirea negativa, inseamna ca ma interzici pe mine.
Eu numai negativ gandesc si e super bine big grin

| Cioca_Adrian_2001 a răspuns:

Eu personal, as interzice poluarea cu CO2, in masa ma refer, de la uzine fabrici. s.m.a deoarece problema planetei ar fi inclazirea globala, care reiese din slabirea stratului de ozon care ne protejeaza de razele UV ale soarelui...

| BroPew2017 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nasol

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Hingherii, Denisa.