| Dismally a întrebat:

Daca ar fi sa te descrii folosind doar 3 cuvinte, care ar fi acestea? happy

69 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

I hate everyone.

| Dismally explică (pentru supadeceapa):

Creativa in general sau intr-un anumit domeniu? happy

| Dismally explică (pentru Frank51):

Interesanta combinatia.

| Dismally explică (pentru GabiDumitrescu):

De ce? happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dismally):

Pentru ca toti sunt niste cretini. Inclusiv eu. Bine, exista exceptii, dar ca sa zic "almost everyone" ar fi insemnat sa pun 4 cuvinte nu 3. happy

| Dismally explică (pentru GabiDumitrescu):

Proasta parere mai ai despre tine big grin

| Goddessss a răspuns:

Frumoasa deșteaptă cool

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dismally):

Am si eu unele parti bune. Stiu sa gatesc unele chestii, o am mai mare decat media (nu cu mult, sa nu par cumva Terente), cand trebuie sa ma descurc in unele situatii gasesc solutii foarte repede. Pe de alta parte, am o leneeeeeee... si aia peste medie. Oricum, cand ma uit la aia din jur, deja ma simt tata lor. Buba e ca se duce dracului tot. Nimeni nu mai ia in serios niste standarde de calitate, de respect de sine, de bun-simt, la o adica.

| Dismally explică (pentru Goddessss):

Combinatia perfecta big grin