| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar trebui să lăsați un mesaj omenirii, care ar fi acel mesaj?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Marcu 1:15

33 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Ma refer la general, in cazul multora.
Cum sa nu, nu se poate trai cu bani chiar asa la nesfarsit, pana si cei bogati intra la un moment dat in depresie cu tot cu banii lor, daca nu sunt iubiti.
Da, eu nu as putea trai asa, trebuie sa fie acea atractie si sa imi placa mie din toate punctele de vedere in primul rand, ca daca vreau bani, ma duc la servici si ii gasesc laughing... respect pentru cei care respecta exceptilewinking.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu am cunoscut destule cupluri unde erau bani dar iubire nu si pot spune ca nu erau fericiti.Sau unul sau altul mai inainte sau mai tarziu si-a cautat pe alta, altul.

| Celcestietot a răspuns (pentru gemeni6226):

Am vazut si eu asa ceva.