| Xenoverse1 a întrebat:

Daca ati avea masina timpului, ce ati face?

Eu daca as avea masina timpului m-as calatori cu 5 sau 10 ani in trecut ca sa joc la pariuri.

12 răspunsuri:
| chuckmanson a răspuns:

Eu aș călători 2 minute în trecut ca să nu îți citesc întrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș întoarce în timp în prima zi când m-am născut.

| Wr3nch a răspuns:

Eh, merg si schimb cateva evenimente pe ici pe colo.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai avea masina timpului nu ai castiga absolut nimic sa stii. Daca tu stii acum ce iese la pariuri si calatoresti in timp sa iti zici tie ce iese inseamna ca asta s-a intamplat deja. Viitorul nu poate fi schimbat.
Daca in trecut se intampla ceva atunci acest lucru avea impact si in prezent. Daca nu s-a intamplat inseamna ca nu s-a intamplat niciodata.
Ce a fost prima data, oul sau gaina? big grin

| Yuoia a răspuns:

Eu as zice sa calatoresti pana la acele lectii de gramatica pe care le-ai sarit. Castig mai bun nu este.

| Xenoverse1 explică (pentru Yuoia):

Taci! Nu spune mi-e ce sa fac.

| Yuoia a răspuns (pentru Xenoverse1):

Daca aveai minte, nici nu "te-ai calatori" si nici nu mi-ai spune sa tac.

| Daniel323 a răspuns:

Am deja masina tipului si m-am plictisit deja de ea.

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Ma duc 2000 de ani in trecut si-mi fac o casa acolo

| Andreeush a răspuns:

M-aș întoarcă în perioada când eram la grădiniță.

| oglindasultanului a răspuns:

Ce trist iti folosesti mintea pe un lucru atat de prost si limitat. Probabil as fi schimbat istoria, dar eu sunt constienta ca oamenii au avut tehnologia dinainte si s-a pierdut prin secrete si minciunile unora.