| ElenaElly100 a întrebat:

Daca dau sa primesc notificării pe mail de la Facebook. Nu imi va mai apărea notificări la Facebook? Pentru ca defapt eu nu vreau sa primesc la notificări daca dau cereri de prietenie si imi sunt acceptate ("x" ti-a acceptat cererea de prietenie)

2 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Dacă să primești notificări pe mail vei primi notificări ȘI acolo.
Ba da.
Nu cred că poți anula asta, însă apare doar pentru câtva timp de la vizualizare, deoarece notificările legate de acceptarea cererilor de prietenie au fost mutate, unde ai și tu cereri de la alte persoane. Pe web...

| KMaddieK a răspuns:

Prin email iti sunt trimise notificarile pe care le vrei, ca si pe telefon, in schimb, pe contul tau de facebook iti vor aparea toate notificarile legate de cereri de prietenie, de lucrurile legate de tine si asa mai departe. Poti alege sa primesti sau nu ca notificare pe facebook DOAR :evenimentele din viata prietenilor, zilele de nastere, activitatile prietenilor apropiati, etichete, grupuri, aplicatii sau pagini, prin Setari/ Notificari/Pe facebook.