| NoOne18 a întrebat:

Daca stergi un cont facebook(cocoroko@yahoo.com),si faci alt cont cu acelasi email (cocoroko@yahoo.com),se poate?

4 răspunsuri:
| Elena00100 a răspuns:

Da. Dar sa nu mai ai un alt facebook cu acea adresa de mail.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu poti sterge un cont de fb, dar poti schimba e-mailul, il dezactivezi apoi si faci alt cont pe primul e-mail.

| NoOne18 explică (pentru Elena00100):

Sa zicem ca am sters contul cu email-ul cocoroko@yahoo.com,dupa fac altul cu acelasi email(cocoroko@yahoo.com),merge?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu merge, pentru ca acest email va fi anulat, dar inca existent in banca de date, asa ca trebuie sa faci o cat de mica schimbare, eventual sa adaugi o cifra la nume.