| FeFy` a întrebat:

Dati-mi si mie descrieri pentru. hi5 la poze.

Răspuns Câştigător
| veveroi a răspuns:

Eu asta le-as gasi ca niste descrieri minunate

http://www.latestngreatest.net/

dar mai poti pune un citat dint-ro carte ce ti-a placut foarte mult.

sau nimic:))

Bafta!

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva... Sper sa iti fie de folos...happybig grin
1Ejti patetic si uh stii, nu mai cred in jucarii, tu mereu crezi ca pun botu', hai c'o faci pe idiotu'!
2Nu sunt asa cum ai vrea,! Iubeste-ma pe mine nu imaginea mea!
3Imi faci draci,! ma faci sa beau mereu! De ce mereu vinovata sunt eu!
4Prietenul iti spune nu mai bea, prietenul fals iti spune sa bei pana cazi in cap!
5Un prieten adevarat iti da sfaturi can ai probleme, un prieten fals iti da doar sfaturi rele!
6Eu nu ascult destinul, la vise nu cedez, nu-mi poate spune nimeni, ce cale sa urmez!

| alladin a răspuns:

Spune-i stop cand te streseaza. Explica-i ca exagereaza. Nu intelege? abereaza? Spune-i pa si se calmeaza.

| Blondynna a răspuns:

Asta e blogu meu sh am multe descrieri sunt super fain si eu le folosesc sper sa-ti placa sunt compuse de mine 70% din ele http://zanikblonda.blogspot.com/