| lostcontrol12 a întrebat:

Datorita unei discutii dintre mine si alt utilizator de pe TPU. v-as ruga sa imi faceti un top al marcilor de telefoane preferate(maxim 5). Ce telefon vi se potriveste si credeti ca este cel mai bun? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

1. Nokia
2. Samsung

Sunt singurele care stiu sigur ca sunt foarte bune. Cel mai bun mi se pare Nokia, iar cel care mi se potriveste...nu stiu. Eu nu am Nokia, dar mi-as dori unul.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sony Ericsson- e pe gustul meu, atat ca design, cat si ca optiuni. Nu ma omor dupa Nokia, are destule care mi se par dezavantaje mari. Iar celelalte, in ciuda desing-urilor mirobolante, sunt de parere ca au probleme mari de soft sau in caz de-o scapatura s-a dus naibii toata smecheria.
Top 5? Pai cate marci de telefoane populare sunt in Romania? Ca doar nu-s dalmatieni.hee hee

| StaRmAgiC a răspuns:

Telefonul care mii se potriveste si imi place mult marca este nokia 5300.Eu una nu l-as schimba cu nici un alt telefon.

| M.madallina a răspuns:

Mie imi plac iphone-urile de la apple

| sasha a răspuns:

Telefoanele scumpewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nokia e cel mai bun si se potriveste orcarui utilizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson, Iphone