| adina130 a întrebat:

eu am un telefon Samsung Wave II si la mine nu imi mai merge netul. Am incercat pe alte telefoane si functioneaza. Asa ca are ceva telefonul. Voi ce credeti? dau funda pentru cine ma ajutawinking

2 răspunsuri:
| Calofir_Virgil_1996 a răspuns:

Cauta la setarile telefonului la retele internet si iti va aparea de exemplu broadband daca esti pe cosmote si o selectezi.

| Ionescu_Alin_1989 a răspuns:

Trebuie sa te duci la modem sa copiezi unul din codurile WEP sau WAP.Te duci la setari la Wi-Fi si scrie securizat cu WEP dai acolo si bagi codul astepti 1 minut sa se conecteze.
P.S daca se deconecteaza te duci acolo si daca scrie dezactivat dai pe el si conectativa. funda