| Sănduțța a întrebat:

Dau Funda! Spune ce muzica ascultati ca sa o ascult si eu.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Eu ascult cam toate genurile de mzuica, in afara de manele si populara(nu ca as avea ceva impotriva celor care asculta aceste genuri, pur si simplu nu imi plac mie melodiile astea, dar nu ii judec sau dispretuiesc pe cei carora le plac), in functie de starea de spirit din momentul respectiv. Intre formatiile si cantaretii mei preferati se numara:
Scorpions
AC/DC
Guns'n'Roses
Led Zeppelin
Pynk Floyd
ABBA
Boney M
Michael Jackson
Madonna
Celine Dion
Whitney Houston
Thalia
Shakira
RBD(acum nu prea ii mai ascult, dar pe la 13 ani ii adoram pur si simplu...erau si tare in voga atunci)
Imi place foarte mult si muzica usoara romaneasca veche si uneori asculti muzica clasica(Vivaldi, Bach, Verdi etc)
Tu ce muzica asculti?

7 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

De unde sti ca iit place ce ascult eu?

| Sănduțța explică (pentru CristiB93):

De unde stii ca ma intereseaza ce ai scris tu?

| CristiB93 a răspuns (pentru Sănduțța):

Nu imi pasa, dar intrebam si eu asa, fiecare are muzica lui preferata, de ce vrei sa asculti ce iti dau altii?

| KristalPop a răspuns:

Heavy, Death, Black.

| cOoKieNeRd a răspuns:

Uita-te putin mai sus.

Este acolo un locusor mic, care este actualizat din 3 in 3 secunde cu muzica ascultata de altii.

Bafta!

| RockMusic99 a răspuns:

Rock gen nightwish, nirvana,AC/DC, amon amarth,bon jovi, alternosfera, truda
Rapp:Bug Mafia, Parazitii
Dubstep:Skrillex, Dj Blend