| LoLo a întrebat:

ce gen de muzica ascultati? eu ascult rock, voi?

15 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Si eu tot rock!:*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orientală și tot ce vine din celelalte genuri muzicale.
Pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cam de toate genurile in afara de manele sau muzica populara.

| anad a răspuns:

Din orice gen, exclus manele!

| Ea12345 a răspuns:

Idem @Marynadelyna, dar Nane e preferatul meu love struck

| fluturas a răspuns:

Mai mult house si rapp love struck
ascult si rock si manele dar mai putin big grin

| fluturas a răspuns:

Mai mult house si rapp love struck
ascult si rock si manele dar mai putin big grin

| CudiDaKid a răspuns:

In ultimul timp am ascultat cel mai mult hip hop love struck

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De care rock?
Eu prefer black metal-ul, folk metal-ul, heavy-ul şi thrash-death-ul.
Detest visceral manelele, populara, house-ul şi toate nemuzicile

| gaabitaa95 a răspuns:

Hardcore, punk, gothic metal.heavy metal, jrock, metal, progressove, reggae, retro, ska, trash metal, hard rock etc in general ROCK

| YoAnNa a răspuns:

Toate genurile in afara de populara si manele, dar cel mai mult pop, hip-hop, rap, house ...multe! bye :*

| RoxiutzaRux a răspuns:

Pop si dancewinking

| andrei_5375 a răspuns:

Si eu la fel Rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapp necomercializat. Adica gen Nane, Teasta, Arsurra, Mecena etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica sa fie happy. Nu prea imi place cea comercialahee hee.