| devado a întrebat:

Dc nu mi se sterge ultimele conversatii din yahoo messenger merg in conversation history sterg de acolo dar cand dau pe persoana la care am sters mesajele si au mau ramas o parte din ele care nu stiu cum sa le scot sa le sterg ca in history nu-mi arata ultimele mesaje nu stiu daca mam specificat binesad multumesc

1 răspuns:
| DiabolikDy a răspuns:

Pentru ca cei de la yahoo isi asuma dreptul de a le mai tine un timp. nu stiu de ce sad