| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterg conversatile de pe Yahoo Messenger? Am intrat la >Messeger >PreferencesConversation >HistoryView Conversation History, si am dat pe un ID mesajele sunt sterse nu apare nimic, dar contatctul tot acolo apare, dar mesajele nu, iar daca sterg acel ID de acolo tot apare. Am intrat si in My >Computer Local >Disk(ChappyProgram >>FilesYahoo!Messenger, dar nu apare Profil. Daca il reinstalez tot asa apare, ce sa fac? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra la Privacy options apoi dai click pe
Conversation History si bifezi Do not keep a history of may conversations pentru a nu mai fi pastrate conversatiile
O zi bunahappy