| MauiTheMonsterTruck a întrebat:

De ce multi accepta lesbienele dar nu si homosexuali? Pana la urma e acelasi lucru.
Stiu ca unii baieti, in mare parte accepta imediat lesbienele/bisexualele, dar mai putin homosexualii.
Unele fete accepta homosexualii dar mai putin lesbienele.
Bisexualele sunt acceptate cel mai repede.
Eu nu ii inteleg pe astia, de ce unii accepta lesbienele dar nu si homosexualii... se simt complexati?hee hee

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Pura ipocrizie.Si-au clatit si ei bietii ochisori pe un pornache clasic cu doua(sau mai multe,de ce nu?) lesbiene care arata suficiente cat sa te lase apatic,cu spume la gura, intins pe parchet, iar astfel se amagesc inevitabil, crezand ca toate lesbienele arata ca-n filmele porno, sau precum Mila Kunis in Black Swan.Sau precum Amber Heard, ca tot vorbim de lesbiene frumoase si celebre.Dar numarul lor este extrem de mic.

Confratii mei, masculini, Ellen DeGeneres este lesbiana.Arata ca un cur. Portia Rossi este lesbiana.Arata ca un cur.Cynthia Nixon-parca asa o cheama-arata ca un bastard al unei nefericite relatii infiripate intre Ron Weasley si o morsa.Joaca in Sex & The City draga Cynthia,iar acolo arata bine, bineinteles, cu tiruri de make-up pe ea, dar in realitate, si un cur e mai frumos decat ea si mirobolanta ei figura de T-100.

Baietii si barbati ce accepta lesbienele, insa blameaza crunt homosexualii sunt prosti de behaie.Consimtamantul asta, daca se poate numi asa, este datorat unor clisee.Nu toate lesbienele sunt bunoace, nu toate sunt urate, dar in general, arata mai urat decat heterosexualele.Asta daca-s pe bune, lesbiene, nu niste pustoaice dornice de afirmare, teribiliste.Ba mai mult, multe lesbiene sunt casnice sastisite, mediocre, misandre si pleosite.

In refuzul acestor categorii e vorba de frustrari si ideologii gresite din fasa.Nu stiu de ce, dar in multi barbati exista dorinte sexuale, ce depasesc granitele heterosexualismului.Dominatie,gen,nu le mai ajunge, e un fel de frustrare combinata cu scarba directionata catre homosexuali.Valabil si la heterosexuale VS. lesbiene.

Eu zic asa: esti pentru o categorie din LGBT? Fii pentru toate, rozatoare ipocrita, dospind a frustrari si angoase!

50 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns (pentru wdexwjmwd):

De ce tu si MauiTheMonsterTruck va pierdeti vremea cu Justhat, oricum el/ea este un bun extremist, bolnav de ura statuta si de neputinta de a si-o exprima.

| Polaris a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Astăzi am învățat că Hans Christian Andersen a fost homosexual.

Răspuns utilizator avertizat
| Laugh25 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu,NU cunosctongue
si multumesc ca mi-ai spustongue
Dar parerea mea tot aceea ramanehappy

| Laugh25 a răspuns (pentru Polaris):

Ok,Yes is Adam and evehappy
I don't have arguments? this is a argument
People gay are wrong because..it's not normalhappy
What is in your mind?
You like that?
Cause i don't like
And never i will accept this people!
Is woman and manhappy
You can hear me?
Than readhappy

| Laugh25 a răspuns (pentru MauiTheMonsterTruck):

Este o orientare proasta!
Si nu va mai luati de mine, nu'mi pasa ca sunt geniali!
Tot cu parerea mea o sa raman si asa crede inca jumatate din lumea asta

Răspuns utilizator avertizat
| MauiTheMonsterTruck explică (pentru Laugh25):

Ma gandeam eu ca nu o sa imi dau un raspuns bun.
Stai putin, tu faci ca asa zice lumea? Majoritatea sunt sobolani mediocri... asa ca tine tongue Daca nu iti place de ei, macar nu ii jigni! Eu nu vin sa te acuz de posesie de prostie crasa.

| MauiTheMonsterTruck explică (pentru wdexwjmwd):

O da!
Nu e in stare sa isi argumenteze propriile afirmatii si tu vrei alte argumente laughing

| Laugh25 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ce vrei sa ti spun?
Vrei sa auzi ca sunt de partea ta?
Si da o tin cu adam si eva deoarece este un argument bun
Nu ii bag pe toti intr-o oala!
Am spus clar ca nu mi se pare normal asa ceva
dar voi o tineti tot asa
Nu! homosexualilor
Nu mai imi spuneti mie de parerea voastra superba despre homosexuali
NU o sa mi-o schimb
S-a spus acolo sus despre homosexuali geniali..geniali? Sunt dar ceva aiurea
Si da iti bati gura degeaba
Fiecare crede si face cum vrea...ce sunteti impotriva pareriilor mele?
Nu va convine? pai nu aveti decat, du-te si cearta'te cu cei care chiar nu ii suporta in tara lor
Da, nu sunt o mare credincioasa si nu cred tot ce scrie in biblie dar nu am nevoie de biblie ca sa vad ca asa ceva nu este normal
Ce vezi bun la homosexual?
Ca sunt geniali?
FIecare are un talent

| MauiTheMonsterTruck explică (pentru Laugh25):

Ai un talent la a abera asa de frumos...

| Laugh25 a răspuns (pentru MauiTheMonsterTruck):

Nu aberezhappy

Răspuns utilizator avertizat
| ElDictator a răspuns (pentru Laugh25):

''Si da o tin cu adam si eva deoarece este un argument bun''
Sa inteleg ca esti impotriva homosexualitatii dar pro incestului?

| Hombre a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pe Ema am pierdut-o si mi-a dat ignore, din unele surse se pare ca Dumnezeu i-a dat un vot de blam pentru ca intrase in calduri si era cat p'aci sa cada in barlogul (jacuzzi) satane-i. Acuma e la canoane, face rugi sta numai intre lumanari, tamaie si bate matanii fara numar.

| 4cidr41n a răspuns:

"Eu nu ii inteleg pe astia, de ce unii accepta lesbienele dar nu si homosexualii... se simt complexati?"
Da, sunt complexati, aici e vb de unii barbati care isi imagineaza cum alti barbati isi baga organul in corupul altui barbat. E vorba ca nu le place cum fac sex doi gay si *** grija constant iar in general nu au viata lor.
O baga constant cu Dumnezeul lor imaginar si moralitatea lu' peste prajit.

Acum intra lesbienele si vad ca e super tare cand doua gagici isi baga limba in gura, Dumnezeu isi da acordul, iar pacatul nu mai este.

search pe google pentru 'double standard'
--------------------------------------------
A double standard may take the form of an instance in which certain concepts (often, for example, a word, phrase, social norm, or rule) are perceived as acceptable to be applied by one group of people, but are considered unacceptable—taboo—when applied by another group.

| Gabitzameah a răspuns:

Paiii nici eu nu pot sa inteleg lucru asta :Baieti de ce uriti gey, ei doar va iubesc xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu mai, nici tu nu intelegi. el o vrea pe Ema in jacuzzi ca sa faca ceva incantatii pe-acolo, nu de altceva big grin

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o mai vreau nici pe Ema de cand mi-am luat capre, sunt perfecte, mereu sta in pozitia de tragere. rolling on the floor