| RAY a întrebat:

De ce nu imi afiseaza Youtube comentariile?

21 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Poate are sectiunea de comentarii închisă, sau reinstaleaza browserul, na' că acum te învăț și meserie laughing)

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu are, probabil pentru ca e SPAM

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Sunt băiat finuț și te ajut fara să mă plătești, intra de pe alt browser

| RAY explică (pentru SilentRain):

Mai ma urasti?

| mgtow a răspuns:

Pt ca nu ai facut recomandarea lui Iceman ca sofer in uk

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Mai esti o jigodie?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu

| RAY explică (pentru mgtow):

Nu am pe nimeni in lista de pe Youtube, dar cred ca am dat like si Subscribe

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Distribuie canalu meu laughing

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Asta e vrăjeală feminina de a ta
Lupu-şi schimbă părul, dar năravul, ba!

| RAY explică (pentru SilentRain):

Esti misogina

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Tu vorbești Ray? Serios?
Cum ai ajuns tu la concluzia asta?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu toate femeile sunt la fel

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu țin minte sa fi spus că urăsc băieți (urăsc doar gunoaiele atât băieți cât și fetele )
Tu ești misogi și nu vrei să recunoști, ai mai spus și în trecut replica asta a ta și tot tu erai ăla care făcea toate fetele parașute
Te contrazici singur

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ba chiar am fost ales ca misoginul anului de catre un user.nu am incredere pe termen lung in nimeni, nu consider ca femeile sunt inferioare, sau ca au mai putine drepturi ca barbati si egale, misogismul inseamna a considera femeile ca fiind inferioare de asta a aparut feminismul ca raspuns pentru drepturile femeilor

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Bine fie cum spui tu, da am și eu întrebare
Ce ai mă de te iei de mine că boala de om? Și după aia tot întrebi cică daca te urăsc
Eu știu că is mirabolanta dar nu am întrecut niciodată măsură, nu suficient cat sa spui rahaturi la adresa mea

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce inseamna mirabolanta?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Tipic Ray, eviți subiectul
https://dexonline.ro/definitie/mirobolant

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu nu am spus ca te cunosc, si ca cred ceva, acel ceva nu inseamna ca e si real

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu mai existi pentru mine Madalino
Raman cu proverbul meu de pensionara
Lupu-şi schimbă părul, dar năravul, ba!

| RAY explică (pentru SilentRain):

Wow nu ai uitat numele ei