| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

De ce nu imi mai merge Google Chrome? Ma poate ajuta cineva? sad
Cand il deschid si scriu adresa pentru a intra pe un site imi apare ca se incarca si ramane asa oricat as astepta. Ce sa fac ca sa imi mearga iar? Ca am multe adrese de care am nevoie si daca il sterg si il reinstalez, nu cred ca vor mai ramane.

15 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Vreo problema cu pc-ul...

| miroonah a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru.am incercat sa il reinstalez datele raman acolo bine mersi. dar google chrome tot nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si io la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ce sa facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si mie mi se ikntampla ceact la fel cred ca e o problema cu pc-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel nu stiu de ce dar am noroc ca mai am mozila firefox si ma mai ajuta dar cred ca e vreo problema cu PC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la pc eu am reinstalat windows si tot nu mere

| AnDr3IuTzzU a răspuns:

Si eu am aceiasi problema cu Google Chrome il pornesc si nu imi apare nimic chiar daca scriu adresa si mentonez ca doar ce l-am instalat.
daca stie cineva cum sa il fac plzzz rasp la ID: robert.andrei68@yahoo.com.
raspuns plzzz

| bunny_6472 a răspuns:

Nici mie nu imi merge de cateva zile si nu stiu ce are ca imi spune pagina unresponsive

| even a răspuns:

Eu cand caut pe Google despre ceva, iar apoi dau clic pe site-ul care a gasit ce cautam, imi deschide alt site si imediat apoi imi apare pagina principala de Google. Cred ca browseul are probleme.

| even a răspuns:

Pe forumul Google Chrome am gasit ca si altii au aceleasi probleme malware sau de redirectionare. Eu mi-am instalat browserul Flock. E foarte asemanator ca Chrome, da n-are limba romana insa are o viteza instantanee de cautare, mult mai buna decat Chrome sau IE(celelalte n-am folosit) Vi-l recomand. Themele le puteti schimba si de la Chrome ca-s compatibile. (https://tools.google.com/chrome/intl/en/themes/google.html)
(http://www.flock.com/)

| AndreiZeko a răspuns:

Buna..am eu raspunsul. Niste hackeri inceaca sa operasca toate nevigatiile cu ''Google chrome'', ''Opera'', ''MozilaFireFox'' si in curand si InternetExplorer!

| alinuta12 a răspuns:

La mine exact aceeasi problema. Deja are 3 zile de cind nu merge

| Vo_Iuly_1985 a răspuns:

Fraților nu e calculatorul, si nici o alta problema ..eu l-am descarcat de aici și acum merge..incercați și voi http://en.kioskea.net/download/download-1455-google-chrome

| Eugen_Mihai_1997 a răspuns:

Eu am alta problema. dau pe install cu run as administrator apare installu sta 1 sec 2 si dupa dispare.
P.S : am windows 7, ma poate ajuta cineva?