| ReVeRs a întrebat:

Sall nu imi merge google chrome cand il deschid imi ramane ecranul alb si nu imi incarca nici o pagina care este problema si cum o rezolv? ( am incercat sa il reinstalez dar nu merge FUNDA

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

In configurari---optiuni avansate---retea------schimbare configurare proxy----lan---bifezi detecteaza configurare automat---aplici si dai accept.

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

Nu prea le am cu pc-urile... unde gasesc "configurari"?

| gelu1970 a răspuns (pentru ReVeRs):

Deschide chrome/sus dreapta unde ai trei linii orizontale

| gelu1970 a răspuns (pentru ReVeRs):

Sau instaleaza team viewer si il fac eu.

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

La settings?

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

Daca dau la setari nu imi apare nimic tot alb ramane..sau oriunde as da tot nu merge

| gelu1970 a răspuns (pentru ReVeRs):

Da

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

Atunci nu e din setari

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

Atunci ce poate sa fie? ca l`am dezinstalat l`am instalat din nou..pe internet explorer merge tot.

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

Poate fi din cauza unui update? am win 7

| gelu1970 a răspuns (pentru ReVeRs):

Nu.instaleaza team viewer. e o solutie insa e prea complicat sa iti scriu
astept. cu team viewer pot sa vad monitorul tau. ok?

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

Da stiu ok

| ReVeRs explică (pentru gelu1970):

Id :550 793 816 parola: 9983

13 răspunsuri:
| Moamamiamsifsa a răspuns:

Guess what? I found a site that's giving Steam Wallet card pin codes away for free! http://steamwalletcodes.com