| Happy a întrebat:

De ce nu pot sterge un caracter pe metin2? Am pus codul exact cum era si imi spune " Nu poti sterge caracterul! "

Ma ajutati va rog frumos!

Sau pot sa fac alt caracter pe harta albastra? (eu sunt pe rosu)

HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Momo_4574 a răspuns:

De sters poate ca este un Bug, iar ca sa iti faci caracter pe acelasi server numai ca pe alt regat nu poti odata ce ai ales pe contul ala regatul. Fa-ti un alt cont si se rezolva big grin

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei tu lala care ai spus ca nu merge. terog imi spui si m ie care este codul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune parola de stergere petru ca un prieten de-al meu a facut-o si a sters un caracter si daca vrei fa si unu pe harta rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu merge am dat tot de pe cont da nu merge! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am
? __?

| eduard55882 a răspuns:

Salutare, ca sa poti sterge un caracter trebuie sa intrii pe forum (http://www.metin2.ro/) daca e pe Metin2ro, va logati, dati la Contul Meu, dai la Codul stergerii personagelor, astepti (cam vreo zi) si iti va trimiete codul de stergere a personajelor. Si ca sa te muti in alt regat trebuie sa cumperi cu MD ( Monede Dragon) de la shop "Tinctura Regatelor" sau poti sa iti faci alt cont pe alt server si poti sa dai pe regat albastru.

| eduard55882 a răspuns:

Am uitat sa zic ceva.Pe messenger.

| mediqt a răspuns:

Poc o maslina poc o basina pc o magie facuta in surdina poc un **** si un par pubian despicat uite parola care era :0000000

| badboy_6550 a răspuns:

Pentru a afla parola trebuie sa intrati pe site-ul oficial Metin2 ro si sa va logati cu contul care il aveti pe metin, dupa aceea apasati pe casuta care se numeste"datele uilizatorului" si o sa apara o lista cu mai multe detalii dintr-e care selectati afiseaza cod de stergere a personajului si o sa vi-l trimite prin email si gata o sa puteti sterge caracterul! Succes laughing!

| Radu_Andreea_1990_9uFE a răspuns:

Ajutati-ma va rog sa sterg un caracter

| AnOnIm_3027 a răspuns:

Buna.in primul rand pentru a sterge caracterul trebuie sa te loghezi pe site"mt2 arena" iar apoi iti va aparea informatii despre cont iar acolo iti va scrie cod stergere caracter.Pt mai departe pui codu unde ti l cere pentru stergere.puptonguetongue:

| alexandrutzu90 a răspuns:

Care e codul de stergere metin2valmondial